Przebudzenie

Przebudzenie duchowe to moment, w którym dochodzisz do świadomości, że nie jesteś rolami czy etykietkami, które Twój umysł tworzył na Twój własny temat. Do momentu uświadomienia sobie tego – Twój duch pozostaje dosłownie w uśpieniu – nieświadomy siebie i swojej mocy.

Świat Tilsam to magiczny świat, w którym się budzisz jako najlepsza wersja siebie. Każdy nasz projekt, to symbol Twojej Manifestacji oraz  duchowej drogi, którą już przeszłaś, albo właśnie przechodzisz. Nasze Tilsamy symbolizują zmianę, której dokonałaś, bądź chcesz dokonać. Stanowią one portal łączący świat realny ze światem magicznym.

Ten magiczny świat to nasze wnętrze, to kim jesteśmy i jakiego progresu chcemy w naszym życiu dokonać. Chcemy Cię zainspirować abyś połączył się ze sobą i odnalazł tę Magię w sobie:

Magia dzieje się wtedy, gdy się przebudzimy i wreszcie pozwolimy sobie, aby być sobą.

Rose Thorn

“Twoje kolce są najlepszą częścią Ciebie”

Manifestacja: “ Wyrażam swoje potrzeby i oczekiwania w sposób jasny i konkretny.”

Buduj swoją asertywność

Asertywność to poczucie wpływu na swoje działania i życie. Jest to postawa szacunku wobec innych oraz samego siebie, a także spójność w tym co czujemy, myślimy i komunikujemy. Osoba asertywna potrafi wyrażać swoje potrzeby i oczekiwania w sposób jasny i konkretny, a jednocześnie słuchać innych i szanować ich punkt widzenia.

Jak możemy zacząć ?

Powinniśmy zacząć od  badania naszych granic! W jakich momentach czujemy się niekomfortowo? Kiedy mamy poczucie, że zachowujemy się w niezgodzie do naszych potrzeb, uczuć i oczekiwań? Kiedy poddajemy się woli innych osób, a myślimy i chcemy zachować się inaczej? Kiedy zamiast wyrażać swoje uczucia, wpadamy w agresję lub bierność?

Znając odpowiedź na powyższe pytania, możemy zacząć pracować nad zmianą tej postawy.

Kolce róży służą do ochronny jej najcenniejszego skarbu – kwiatu.
Sztuka Asertywności to Twoje własne kolce.

Goddess Tear & Goddess Mini Tear 

“Za każdym razem gdy postępujesz wbrew sobie – Twoja wewnętrzna Boginii płacze.”

Manifestacja: “Żyję w zgodzie ze sobą i postępuje zgodnie ze swoimi uczuciami i intuicją.”

Naucz się żyć w zgodzie z własnym „Ja”

Czasem każdemu z nas zdarza się, że działamy wbrew sobie. W takich momentach trzeba wsłuchać się w siebie i zastanowić, czy niepokój, który odczuwamy, nie jest sygnałem, że lepiej sobie odpuścić i poczuć ulgę. Warto jednak zastanowić się, co właściwie znaczy działanie wbrew sobie i jak odróżnić je od zwykłego lęku przed nieznanym.
Działanie wbrew sobie zwykle wiążemy z poczuciem powinności. Robimy coś, mimo że nie mamy na to ochoty, że jest to dla nas niekomfortowe, że się z tym nie identyfikujemy. Bo tak trzeba.
Ale musimy się nauczyć odróżniać strach przed nieznanym z prawdziwym dyskomfortem, który odczuwamy, gdy musimy postąpić niezgodnie z własnymi przekonaniami. 

A zatem życie w zgodzie z własnym „Ja” nie oznacza wyłącznie zamknięcia się w swojej strefie komfortu i unikania wszystkich sytuacji, w których nie mamy gwarancji powodzenia. To umiejętność podejmowania prób i dokonywania wyborów. Dzięki tym próbom wiemy, że zrezygnowaliśmy z czegoś świadomie, a nie tylko dlatego, że powstrzymał nas lęk.

Pamiętaj, że gdy Twoja wewnętrzna Bogini zapłacze – wtedy jest już za późno.

Goddess Shield 

“Chroń swoją energię”

Manifestacja: “Chronię swoją energię.”

Bądź świadoma tego, dokąd zmierza twoja energia i czy to dokąd zmierza, jest warte tego, aby ją tam umieścić.

Wszyscy jesteśmy stworzeni z energii. W tradycjach wschodnich, ta energia jest określana jako prana lub chi, a ta niezbędna energia “siły życiowej” przepływa przez kanały i meridiany naszego ciała. Kiedy nasza energia płynie swobodnie, jesteśmy wolni od bólu, chorób i napięć. 

Równowaga energetyczna nie jest krótkotrwałym celem. To nie jest coś, co osiągniemy w ciągu jednego dnia. To stały stan świadomości. Codzienna praktyka.  Konsekwentny sposób postępowania. 

Często traktujemy energię jako walutę. Wydajemy ją na rzecz ludzi i świata, w zamian za miłość, aprobatę czy utrzymanie dobrego wizerunku, ale nie jest to dla nas zdrowe.

Teraz nadszedł czas, aby zacząć wyznaczać granice, zacząć chronić swoje zasoby, wydatkować je mądrze, stawiając siebie na pierwszym miejscu.

Planet 

“Znajdź swoje Centrum” 

Manifestacja: “Jestem Centrum swojego świata, do którego zawsze mogę wrócić, by czuć się bezpieczna”

Czy wiesz, że każdy palec Twojej dłoni jest połączony z planetą?

Kciuk jest połączony z Marsem.
Palec wskazujący jest połączony z Jowiszem.
Środkowy palec jest połączony z Saturnem.
Palec serdeczny jest połączony ze Słońcem.
Mały palec jest połączony z Merkurym.

Te planety mają pomóc Ci znaleźć Twoje Centrum. 

Znalezienie Centrum odnosi się do naszego psychicznego i fizycznego stanu umysłu. To miejsce, do którego wiemy, że musimy wrócić, kiedy nie czujemy się sobą. Kiedy nie jesteśmy zcentryzowani, możemy czuć się zagubieni.  Kiedy natomiast skupiamy się na sobie, uspokajamy nasze emocje. Znalezienie centrum  jest sposobem na znalezienie spokoju w chaosie, który nas otacza. 

Twoje centrum to wartości które Cię tworzą i które pozostają w Twoim życiu niezmienne. 

„Moj pierścionek to tylko przypomnienie – znajdź swoje własne Centrum.”
Karolina 

Serpens

 

“Wąż albo zrzuci skórę, albo umrze” 

Manifestacja: ” Puszczam to, co mi nie służy. Jestem całkowicie wolna od przeszłości.”

Nie bój się zrzucić tego, co już Ci nie służy.

Słowo transformacja  pochodzi od łacińskiego transforma oznaczającego zmianę w obrębie formy. Jest to zmiana w obrębie najbardziej fundamentalnego poziomu bycia, myślenia, postrzegania i światopoglądu.

Kiedy zmiana następuje u podstawy naszego bycia i rozumienia, nasze myśli lub przekonania, a często również okoliczności i to jak do nich podchodzimy, zmieniają się tak bardzo, że już nigdy nie po wracają na swoje poprzednie miejsce to dlatego, że my transformowaliśmy w sposób fundamentalny.

Boimy się zmian, boimy się puścić tego, czego się kurczowo trzymamy, a co już dawno przestało nam służyć. Ale transformacja jest konieczna dla naszego rozwoju. Uczmy się tego od węży.

Wybierz walutę