Misja

Misja marki Tilsam

Tilsam to marka założona z miłości dla Natury. Podejmujemy tym samym szereg zobowiązań, które określają naszą misję.

  • Wszystkie nasze projekty są wykonywana ręcznie, z największą starannością, przez lokalnych rzemieślników.
  • Nasze kamienie wybieramy intuicyjnie – to one nas przyciągają i decydują o tym jaki talizman z nich powstanie. Ich uroda, niepowtarzalność i unikatowość zawsze stanowi punkt wyjścia w kreacji naszej biżuterii.
  • W kolekcji Raw Gemstones –  kamienie  oprawiamy  w takiej formie w jakiej występują w naturze i  nie poddajemy ich obróbce szlifierskiej  – staramy się by każdy kamień zachował swój naturalny kształt. Kamienie podlegają szlifowaniu wyłącznie, jeśli wymaga tego uroda kamienia i z zachowaniem zasady jak najmniejszej ingerencji w jego naturę. Takie działanie  warunkuje zarówno  niepowtarzalność naszych kamieni,  jak i ochronę środowiska poprzez nieniszczenie zasobów naturalnych i nie produkowanie odpadów. Uważamy, że branża jubilerska dotychczas wyłącznie wykorzystywała naturę dla swoich celów – ostre szlifowanie kamieni w określone rozmiary i kształty, aby pasowały do odlanych wcześniej produktów – Tilsam całkowicie się od tego odcina. To kamień wyznacza nasza oprawę. To on jest kreatorem naszego Tilsamu i uważamy, że należy go traktować z najwyższym szacunkiem. Zasoby naszej planety nie są nieskończone – dlatego należy mądrze wykorzystywać te które jeszcze istnieją.
  • Każdy element naszej biżuterii jest wykonany przez nas z intencją, miłością i magią, wynikającą zarówno z szacunku dla Matki Natury, jak i z dobroczynnego  wpływu  kamieni szlachetnych na nasze życie, a każda nasza klientka jest Boginią, która zasługuje na wyjątkowe traktowanie – dlatego tworzymy dla niej tę magiczną  biżuterię, która nie tylko ma cieszyć, ale też zmieniać energię i życie w pozytywny sposób: przyciągać szczęście, pomagać wizualizować marzenia, przypominać o tym co jest ważne, chronić i cieszyć.
  • Zarówno Nasze kamienie jak i złoto pochodzą z udokumentowanych i etycznych źródeł.
  • Kamienie nie są w żaden sposób poprawiane, ani koloryzowane, ani poddawane żadnej obróbce chemicznej.
  • Każdy projekt Tilsam jest unikalny i tworzony przez nas, nie korzystamy z gotowych projektów.
Wyłącznie oryginalna biżuteria

Wszystkie nasze projekty są tworzone ręcznie przez nas i nie korzystamy z gotowych projektów

Wyłącznie pewne pochodzenie

Zarówno kruszec jak i kamienie szlachetne których używamy, posiadają stosowne certyfikaty legalności i oryginalności

Społeczna odpowiedzialność

Nie wspieramy dostawców potencjalnie angażujących child & slave labour.

Wybierz walutę