Human Design x Tilsam

Human Design System

Human Design został stworzony przez Alana Roberta Krakowera, który w 1992 roku opublikował książkę zatytułowaną “The Human Design System”,  pod pseudonimem Ra Uru Hu.
Krakower opracował system Human Design po mistycznym doświadczeniu w 1987 roku, w
 którym nastąpiło spotkanie z „Głosem”, inteligencją znacznie przewyższającą wszystko, czego kiedykolwiek doświadczył. Spotkanie to trwało przez osiem dni i nocy, podczas których otrzymał on przekaz informacji, znany dziś jako „Human Design System”.

Human Design to  naukowo-spirytualny system, który pomaga lepiej zrozumieć siebie. Pozwala nam odkryć kim jesteśmy i jak działamy.

Naukowo Human Design opiera się na neutrinach. Neutrina to maleńkie cząstki, które niosą ze sobą nieskończenie małą ilość masy, a ponieważ mają masę, przenoszą informację. Są one produkowane w gwiazdach (Słońce wytwarza 70% wszystkich neutrin, które docierają do Ziemi). Co sekundę ok. 3 biliony neutrin przelatuje przez każdy cal kwadratowy naszej planety. W rzeczywistości jest to strumień informacji, na który wpływają planety, przez które przechodzi.

W momencie narodzin (oraz ok 88 dni przed narodzinami) strumień neutrin, który właśnie w tym momencie przechodzi przez nas wdrukowuje nam zestaw informacji, które mamy włączone na stałe do końca życia.
Ten nadruk to nasza indywidualna mapa zwana Bodygrafem.
Bodygraf pomaga nam poznać naszą prawdziwą naturę i lepiej radzić sobie z życiem. Możemy dzięki niemu stać się bardziej świadomi siebie. To bardzo szczegółowa instrukcja obsługi nas samych. Pokazuje gdzie i jak różnimy się od innych ponieważ każdy z nas, jest zaprojektowany inaczej.
Możemy to porównać do komórek w naszym ciele. Każda komórka ma w sobie genetyczną informację o nas. To tak, jakby w każdej jednej komórce były wszystkie nasze cechy genetyczne. Chociaż każda komórka ma ten sam potencjał, to tylko niektóre cechy są w niej aktywowane na stałe. Każda komórka ma swoją specjalną rolę, czy to jako komórka mięśniowa, czy krwi. Podobnie jest z ludźmi. Każdy z nas ma swoją unikalną rolę do odegrania.

Bodygraf jest stworzony na podstawie naszej daty, godziny i miejsca urodzenia.
Pokazuje nam jaka energia była aktywna w momencie gdy pojawiliśmy się na świecie. 

Możecie go sprawdzić na oficjalnej stronie Human Design : humandesignamerica.com

To  system o unikalności każdego z nas.

Typy Energetyczne Human Design

Human Design dzieli ludzkość na 4 typy. Typ wynika z rodzaju aury i mamy 4 typy aury. Niektóre typy dzielimy też na rodzaje, ale nadal mają taką samą aurę i taką samą strategię działania. Każdy typ ma inne cechy wynikające ze swojej konstrukcji, inną aurę i inną strategię.

Te typy to: Generator, Manifestor, Projektor i Reflektor.

Generator

Generatorzy to najliczniejsza grupa ludzi. Stanowią ok. 66% populacji Ziemi i są siłą życiową planety. Mają otwartą i otaczającą aurę, a ich strategią działania jest reagowanie na bodźce z zewnątrz.
W uproszczeniu ich obowiązkiem jest poczekanie na to, co życie im przyniesie. Gdy to się pojawi, ich obowiązkiem jest ustalenie jak to z nimi rezonuje i dopiero wtedy znalezienie odpowiedzi: tak, nie, nie wiem.
Natomiast jeżeli Generatorzy sami coś zainicjują, napotkają opór i frustrację.

Mamy 2 rodzaje Generatorów:
Zwykły Generator – 36% światowej populacji
Manifestujący Generator – 30% światowej populacji

Ich główną różnicą jest to, że Manifestujący Generatorzy mają centrum energii połączone z centrum gardła i dlatego mogą działać szybciej niż Zwykli Generatorzy, ale z kolei trudniej jest im nauczyć się działać w odpowiedzi. 

Manifestor

Manifestorzy stanowią ok. 10% populacji Ziemi. Ich aura jest zamknięta i może się wydawać odpychająca. Są jedynym typem, który może sam zainicjować działanie. Mogą sprawić, że rzeczy się wydarzą, bez czekania aż rzeczy przyjdą do nich.

Jest to też najmniej kontrolowalna grupa. Manifestora kontrolować nie można, a już na pewno się to źle skończy.

Dlatego ich strategią jest informowanie przed podjęciem decyzji lub działaniem. Informowanie ma na celu spowodować, aby inni czuli się bardziej komfortowo.

Projektor

Projektorzy stanowią ok. 22% populacji Ziemi. Mają skupioną i absorbującą aurę. Ich aura koncentruje się na drugim człowieku.

Projektorzy nie są tutaj, aby pracować. Są tutaj aby kierować innymi.

Ich strategią jest oczekiwanie na zaproszenie do działania, ponieważ inni muszą najpierw rozpoznać w nich zdolność do kierowania nimi.

W ten sposób mogą osiągnąć sukces w swoim życiu.

Jeśli nie będą czekać, napotkają opór i rozgoryczenie.

Reflektor

Reflektorzy stanowią zaledwie ok 1% populacji Ziemi.

Są całkowicie otwarci na świat i innych, dzięki czemu mogą odzwierciedlać otaczający ich świat.

Ponieważ są całkowicie otwarci, ich strategia polega na przeczekaniu cyklu księżycowego przed podjęciem decyzji więc są to osoby, które wolno podejmują decyzję ale jak już ją podejmą to zazwyczaj jest ona ostateczna.

W Tilsam tworzymy Talizmany, które odpowiadają każdemu Centrum Energetycznemu w Human Design.
Sprawdź jakim typem Human Design jesteś i które Twoje Centrum potrzebuje szczególnego zaopiekowania.
Przy każdym produkcie opisujemy, któremu energetycznemu Centrum i któremu typowi Human Design odpowiada.

Wybierz walutę