O nas

Tilsam biżuteria

Stworzone przez Matkę Naturę.

Tilsam to magia stworzona ręką Natury i przez nią zaprojektowana. Sięgamy po moc drzemiącą w kamieniach szlachetnych, znaną od czasów starożytnych, aby tworzyć niezwykłe talizmany. Zawsze z wielkim szacunkiem do każdego kamienia. Wszystkie są oprawiane ręcznie, w złoto najwyższej jakości. Tak powstaje biżuteria Tislam, która jest więcej niż ozdobą.

Lepiej być unikalnym, niż idealnym.

Wierzymy, że każdy kamień zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Dokładnie tak, jak człowiek, który będzie go nosił. Dlatego każdy z naszych kamieni jest oprawiany indywidualnie – zgodnie z jego urodą i potrzebami. To czyni naszą biżuterię  niepowtarzalną, a każdy talizman – unikalnym.

Kamienie Tilsam mają różne barwy oraz kształty. Mają też swoje wady (inkluzje). Każdy z nich ma wyjątkową energię i jest inny. I to właśnie ta „inność” jest ich największą wartością. Jeden będzie Cię przyciągać, inny raczej odepchnie. Znajdź ten, który stanie się Twoim nowym, najlepszym przyjacielem.

Uzdrawianie kamieniami.

Litoterapia, czyli praktyka leczenia kamieniami na ich wewnętrznej energii jest znana od starożytności. Korzystano z niej m.in. w Mezopotamii, Egipcie, Grecji, Japonii, Indiach czy Chinach. Jest to metoda oparta na holistycznym podejściu do organizmu człowieka. Zabiegi przeprowadzane w ramach litoterapii nie mają na celu leczenia konkretnych schorzeń. Pomagają wzmacniać organizm i zwiększać jego potencjał do autoregeneracji.

Wykorzystaj moc drzemiącą w talizmanach.

Każdy kamień ma określony ładunek energii, który może przekazać człowiekowi. Może też pobrać nadmiar energii z organizmu. Wspiera więc utrzymanie harmonii energetycznej. Właśnie dlatego biżuteria Tilsam to znacznie więcej niż ozdoba. Staje się ona narzędziem leczniczym, które poprawia i rewitalizuje pole energii noszącej jej osoby. Odkryj jej siłę!

Zaufaj intuicji, zaufaj Tilsam.

Sprowadzamy niepowtarzalne kamienie z całego świata. Każdy jest inny, każdy jest wyjątkowy. Wybierz swój  i ciesz się talizmanem Tilsam. I pamiętaj, że czasem Ty wybierasz kamień, a czasem to kamień wybiera Ciebie.

Zaufaj swojej intuicji!

 


Chief Designer

Karolina Richter współtworzy Tilsam jako ekologiczną  i społecznie odpowiedzialną markę biżuterii o unikalnych  wzorach, inspirowanych jej pasją i miłością do Natury. Każdy kamień szlachetny jest przez nią osobiście wybierany, w zgodzie z intuicją i z szacunkiem dla oryginalności formy, kształtu i barwy każdego kamienia – od tego zaczyna się kreacja biżuterii w Tilsam. 

Tilsam  zrodziło się  z miłości do Natury i piękna jej kreacji: kolorów, wzorów, kształtów. To właśnie z niej czerpane są inspiracje i chęć uchwycenia piękna w formie ręcznie robionej biżuterii, tak aby jej fragment mógł być zawsze z nami i przypominać nam o tym, ze jesteśmy częścią czegoś wielkiego i wspaniałego. 

Wierząc w moc pozytywnej energii, staramy się przekazać ją w swojej kreacji dalej, tak, aby uczynić z biżuterii nie tylko ozdobę, a przede wszystkim talizman, mający dla posiadacza większe znaczenie, przypominający mu o tym kim jest, czego pragnie i co mu daje szczęście. 

„Wierzę w dobroczynną energię. To ona jest tym co mnie napędza i tym co mnie ochrania. To ona wyznacza cel, w którym chce iść i wskazuje ludzi, których chcę spotykać. Wierzę też w intuicję, która nie zawodzi, jeśli tylko pozwolimy jej dojść do głosu.  Wierzę w wyższą siłę, która nas chroni i wyznacza naszą drogę do szczęścia. A żeby być bliżej niej, musimy przede wszystkim być bliżej samych siebie. I wreszcie wierzę, że nigdy nie będziemy bliżej samych siebie, niż wtedy, gdy jesteśmy blisko Matki Natury.” 

Karolina

Karolina Richter jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich oraz ukończyła certyfikowany kurs Gemmologiczny.

Wybierz walutę